Torsystem Torsystem jest rodzimą firmą, której kapitał jest całkowicie polski. Działalność firmy na rynku sięga roku 2000. Oprócz tego, Torsystem pełni rolę autoryzowanego przedstawiciela i dystrybutora niemieckiej marki Butzbach w Polsce.

Firma zapewnia nam dostęp do najwyższej jakości bram przemysłowych. Produkty firmy cechują się również właściwościami izolacyjnymi, odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
Typy bram, jakie możemy dostać w firmie Torsystem, to bramy przesuwne, rolowane, harmonijkowe, szybkobieżne i spiralne. Oprócz tego, firma zapewnia dostęp do rozwiązań specjalistycznych. Do tego typu produktów zaliczają się bramy hangarowe, wielkogabarytowe, przeciwpożarowe oraz bramy do mroźni i chłodni.

Oferta Torsystem obejmuje nie tylko aktywną sprzedaż bram. Firma zajmuje się również produkcją ramp przeładunkowych oraz uszczelnień: mechanicznych oraz pneumatycznych. Dodatkowo, specjaliści zapewniają dowóz niezbędnych materiałów na miejsce montażu, którym również zajmują się pracownicy firmy.
Oferta firmy rozszerza się o serwis i konserwację urządzeń. Bramy przemysłowe pełną szczególnie istotną rolę w magazynach, centrach logistycznych i halach produkcyjnych/ przemysłowych. Naprawa i przegląd jest zapewniony nie tylko dla firmowych produktów. Torsystem dogląda bram także innych producentów.

Dolnośląska firma zrzesza specjalistów, którzy nie tylko zajmują się sprzedażą, dystrybucją czy serwisem i montażem. Pracownicy mają również za zadanie doradzać swoim klientom. Różnorodność bram jest bardzo duża, a wybranie właściwej z nich stanowi kluczową rolę w działaniu całego przedsiębiorstwa.

Szczegóły strony torsystem.com.pl:

Link:

 

Torsystem

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę torsystem.com.pl:

Torsystem